Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow В Охтирці з’явились електросамокати
В Охтирці з’явились електросамокати
Автор Админ   
13.08.2024 г.



Охтирка наповнилась новими для неї транспортними засобами на прокат

На вулицях міста можна побачити переважно молодих людей, а дуже часто зразу двох, на електросамокатах. Самокати в порівнянні з мопедами не гучні, більш швидкі, ніж велосипеди.

Як розповіла нам одна дівчина, що скористалась послугою прокату, 20 хвилин катання коштує 100 гривень.

У міській раді занепокоєні великою кількістю електросамокатів в місті.  Вже двічі на апаратних нарадах міський голова звертався до представника поліції щодо безпечності і законності катань по місту, особливо коли це діти.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg