|
В Охтирці з’явились електросамокати |
|
Автор Админ
|
|
13.08.2024 г. |
|

Охтирка наповнилась новими для неї транспортними засобами на прокат
На вулицях міста можна побачити переважно молодих людей, а дуже часто зразу двох, на електросамокатах. Самокати в порівнянні з мопедами не гучні, більш швидкі, ніж велосипеди.
Як розповіла нам одна дівчина, що скористалась послугою прокату, 20 хвилин катання коштує 100 гривень.
У міській раді занепокоєні великою кількістю електросамокатів в місті. Вже двічі на апаратних нарадах міський голова звертався до представника поліції щодо безпечності і законності катань по місту, особливо коли це діти.
|