Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Що буде з терапевтичним відділенням ЦРЛ
Що буде з терапевтичним відділенням ЦРЛ Печать
Автор ГородА   
11.01.2021 г.29 грудня в кабінеті міського голови Павла Кузьменка обговорювали, куди у перспективі заселяти хворих на коронавірус. Чутки, що інфікованих кластимуть у терапію, а саме відділення «роздроблять» та на віки вічні «розсуюють» по різних будівлях, примусили завідуючу терапевтичним відділенням Антоніну Саєнко ініціювати цю зустріч.

У розмові брали участь народний депутат Микола Задорожній, його помічники – Богдан Саєнко, Людмила Бейзим, а також в.о. гол.лікаря Охтирської ЦРЛ Олександр Лисенко.

В результаті розмови дійшли згоди, що остаточне рішення не ухвалюватиметься поспіхом. На даний час вивчається кілька варіантів, залежно від рівня захворюваності. 

Підбиваючи підсумки, Павло Кузьменко наголосив, що в разі виникнення будь-якої проблеми, дійсної чи уявної, не слід довіряти чуткам. Те, що його колеги з питанням, яке турбувало колектив, прийшли до нього – дуже добре. Мета будь-яких змін - зробити краще для охтирчан. Найправильніше рішення можна прийняти тільки вивчивши ситуацію всебічно. Тому усі думки, виказані під час розмови, пообіцяв врахувати. 

Єдине, чого не підтримує Кузьменко, це залучення без потреби громадських діячів, депутатів. 

Міський голова порадив, перш ніж збирати армію підтримки, хоча б зателефонувати йому та з’ясувати, як воно насправді є. 

30 грудня  відбулася медична нарада працівників КНП ОМР «Охтирська ЦРЛ» щодо можливого погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 та додаткового перепрофілювання ліжок терапевтичного профілю.

Були обговорені всі можливі варіанти розвитку подій та остаточно вирішено на даний час не «переселяти» хворих на COVID-19 до терапевтичного відділення. За погіршення ситуації, додаткові ліжка для інфікованих коронавірусом будуть перепрофільовані негайно.

Андрій Міхєєв


 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_020421_01.jpg

pam_100221_02.jpg
Реклама
Загрузка...

Реклама