Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow Без інфекції не входити
Без інфекції не входити Печать
Автор ГородА   
07.07.2020 г.Де тонко, там і рветься. А коронавірус допоміг побачити те, на що ми так довго закривали очі. Інфекційне відділення Охтирської ЦРЛ. Значення цих кількох слів може зрозуміти лише той, хто бачив це на власні очі.

Інфекційна лікаря передбачає закритість, особливий режим, стороннім вхід заборонено - тільки хворі і медики можуть перебувати у середині. А ще - гаджети...

Днями у мережу потрапили кілька фото з видами інфекційного відділення в Охтирці. Як можна лікуватися в таких умовах? Скоріше, здоровий захворіє або отримає емоційну травму. Адже у такій бідності і злиднях вже ніхто не живе. Елементарні умови є у кожного. А тут. Час застиг, зупинився під нашаруваннями облізлої фарби, щербатої плитки і перехняблених дверей. Те, що вважалося нормальним років 30-40 тому, сьогодні виглядає як знущання!

І виникло одне питання... Якщо пацієнти ще можуть уникнути перебування у цих казематах, то лікарі й медсестри - ні! Як вони роками почуваються в цій обстановці? Звикають? Чому взагалі приступають до роботи в нездорових умовах холоду й антисанітарії? Чому не вимагають безпечних умов праці? Хіба можна вимити непристойно застарілі, уживані стіни, підлогу і предмети? Ні, це не медицина і не лікування. Це імітація процесу. До того ж, не безкоштовна.

Нагадаємо. Під час відкриття корпусу в обласній клінічній лікарні голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко оголосив челендж "Відремонтуй одну палату в лікарні» і запропонував взяти участь в ньому депутатам, бізнесменам, чиновникам.  

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg