Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow На Сумщині чоловіка підозрюють у спробі викрасти понад 7 тонн газового конденсату
На Сумщині чоловіка підозрюють у спробі викрасти понад 7 тонн газового конденсату
Автор Админ   
03.07.2026 г.



Слідчі поліції Сумщини повідомили про підозру 55-річному жителю Роменського району, якого підозрюють у спробі незаконно викачати газовий конденсат із магістрального газопроводу

За даними слідства, у квітні 2025 року чоловік прибув у місцевість поблизу одного з населених пунктів Роменського району, де проходить магістральний газопровід. Для реалізації задуму він залучив знайомих, які, як зазначають правоохоронці, не знали про його протиправні наміри.

Використовуючи спеціальне обладнання - кран, шланг високого тиску та цистерну, чоловік незаконно викачав із газопроводу 10 882 літри газового конденсату. Це понад 7,6 тонни. Вартість викраденого, за даними слідства, перевищує 153 тисячі гривень.

Довести задум до кінця фігурант не зміг. Його затримали правоохоронці безпосередньо на місці вчинення кримінального правопорушення.

Наразі чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України - закінчений замах на крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану.

Досудове розслідування проводять слідчі слідчого управління ГУНП в Сумській області. Оперативний супровід здійснюють співробітники Управління СБУ в Сумській області, процесуальне керівництво - Роменська окружна прокуратура.

 
int_090226.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg