|

У частині Сумської області є знеструмлення через негоду та російські обстріли
Про це повідомили в АТ "Сумиобленерго".
Зливи, пориви вітру та грози, які пройшли Сумщиною напередодні та вночі, пошкодили електромережі. Через негоду без електропостачання залишилися понад 20 тисяч споживачів.
Водночас у регіоні також фіксують відключення, спричинені російськими обстрілами та пошкодженням енергетичної інфраструктури.
Енергетики працюють у посиленому режимі та відновлюють мережі після негоди й атак.
Перевірити причину відключення можна в особистому кабінеті E-Svitlo, на сайті АТ "Сумиобленерго" у розділі "Споживачам - Відключення" або через кол-центр за телефонами: 0 800 300 247 та 0542 659 659.
Якщо ви побачили обірваний провід чи пошкоджене електрообладнання, не наближайтеся до нього ближче ніж на 8 метрів і повідомте про це енергетиків через кол-центр.
|