Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow На Сумщині поліція завершила розслідування щодо привласнення благодійних пожертв
На Сумщині поліція завершила розслідування щодо привласнення благодійних пожертв
Автор Админ   
29.01.2026 г.



Поліція Сумщини повідомила про завершення досудового розслідування у справі щодо зловживання благодійними коштами 

За даними слідства, 27-річний чоловік у червні 2022 року очолив благодійну організацію та від її імені через соціальні мережі розпочав збір коштів. Реквізити для перерахування пожертв він вказував не лише власної банківської картки, а й рахунків трьох знайомих, які фактично не мали відношення до волонтерської діяльності. 

Упродовж 2022–2024 років фігуранти декларували збір коштів на допомогу військовим і постраждалим від війни. Водночас частину пожертв вони витрачали на власні потреби — розваги, відвідування закладів громадського харчування, купівлю ювелірних виробів та інші особисті покупки. 

Загалом за два роки було зібрано понад 12,5 млн грн, з яких, за даними слідства, 4,6 млн грн пішли на особисті витрати обвинувачених. 

Наразі матеріали кримінального провадження передані до суду.

 
int_090226.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg