|

Для Охтирки закупили гарячеоцинковані євроконтейнери для твердих побутових відходів
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради завершило закупівлю гарячеоцинкованих євроконтейнерів для твердих побутових відходів. Очікувана вартість тендеру становила 90 тисяч гривень з ПДВ.
Закупівля була оголошена 28 листопада 2025 року, а кінцевий термін подання пропозицій спливав 3 грудня. Торги відбулися, пропозиції були розглянуті, і процедура зараз позначена як завершена.
У межах договору передбачено поставку чотирьох металевих контейнерів об’ємом 1100 літрів із круглими кришками. Постачання має бути здійснено до 20 грудня 2025 року за адресою Управління капбудівництва
Єдиним критерієм визначення переможця була ціна. Оплата передбачена у 100-відсотковому обсязі після отримання товару, протягом 30 банківських днів.
Закупівля спрямована на оновлення та покращення системи утримання міських територій, що дозволяє підвищити ефективність поводження з відходами та покращити санітарний стан громади.
|