|
Охтирчанка - призерка Чемпіонату України з грепплінгу |
|
Автор Админ
|
|
25.03.2025 г. |
|

Охтирська спортсменка здобула нагороди на Чемпіонаті України з грепплінгу
У Луцьку з 20 по 23 березня 2025 року відбувся Чемпіонат України з грепплінгу UWW, в якому взяли участь понад 700 спортсменів. Змагання проходили у трьох вікових категоріях: 14-15, 16-17 та 18-20 років.
Представниця міста Охтирка, Еміліана Цвик, продемонструвала високий рівень майстерності та здобула дві нагороди: друге місце у розділі "гі" та третє місце у розділі "ноу-гі".
|