|
Охтирська спортсменка – призерка U15 з дзюдо |
|
Автор Админ
|
|
05.12.2024 г. |
|

Із 3 по 5 грудня в Тернополі проходить чемпіонат України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років
Участь у змаганнх беруть 593 спортсмени з різних областей країни
Представниця Сумської області, охтирчанка Катерина Білковська виборола 2 місце
Приємно, що перше місце виборола теж представниця Сумщини Шульженко Валерія

|