Реклама
Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут arrow Охтирська спортсменка – призерка U15 з дзюдо
Охтирська спортсменка – призерка U15 з дзюдо
Автор Админ   
05.12.2024 г.



Із 3 по 5 грудня в Тернополі проходить чемпіонат України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років

Участь у змаганнх беруть 593 спортсмени з різних областей країни

Представниця Сумської області, охтирчанка Катерина Білковська виборола 2 місце

Приємно, що перше місце виборола теж представниця Сумщини Шульженко Валерія



 

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg