Реклама
Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут arrow Юні тенісисти Охтирки вибороли 2 медалі в Полтаві
Юні тенісисти Охтирки вибороли 2 медалі в Полтаві
Автор Админ   
21.10.2024 г.



Вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у відкритому юнацькому турнірі м. Полтава з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2009 р. н. і молодше

У змаганнях брали участь команди з Полтави, Охтирки, Харкова та Решетилівки.

Тенісисти з Охтирки показали гарну гру, старання, наполегливість та волю до перемоги.

Призерами змагань стали:

Костюк Аліна - ІІІ місце;

Купін Дмитро - ІІІ місце.

Вітаємо та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

Підготувала спортсменів Харченко В.В.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg