|
Юні тенісисти Охтирки вибороли 2 медалі в Полтаві |
|
Автор Админ
|
|
21.10.2024 г. |
|

Вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у відкритому юнацькому турнірі м. Полтава з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2009 р. н. і молодше
У змаганнях брали участь команди з Полтави, Охтирки, Харкова та Решетилівки.
Тенісисти з Охтирки показали гарну гру, старання, наполегливість та волю до перемоги.
Призерами змагань стали:
Костюк Аліна - ІІІ місце;
Купін Дмитро - ІІІ місце.
Вітаємо та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!
Підготувала спортсменів Харченко В.В.
|