Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow Перед судом постануть посадовці Охтирського лісгоспу
Перед судом постануть посадовці Охтирського лісгоспу Печать
Автор Админ   
06.06.2024 г.Два посадовці ДП "Охтирський лісгосп" постануть перед судом за незаконну вирубку дерев

Слідчі слідчого відділення Охтирського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області за матеріалами Управління Служби безпеки України, під процесуальним керівництвом прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно двох посадових осіб ДП «Охтирський лісгосп», які вчинили ряд злочинів.

За даними слідства 44-річний та 41-річний зловмисники працюючи в одному з підрозділів агролісового господарства, вступили в злочинну змову для отримання неправомірної вигоди.

Зловживаючи своїм службовим становищем зловмисники організували незаконну вирубку 117 дерев породи дуб та ясен, поза межами одного з населених пунктів Охтирського району. Відповідно до експертного висновку розмір заподіяної навколишньому середовищу шкоди становить більше 1 970 000 гривень.

У подальшому з метою приховування походження незаконно вирубаної деревини одним із зловмисників було укладено договір ніби то для виконання робіт із очищення від дикої порослі та неякісної деревини на земельних ділянках, де було здійснено незаконний поруб. Тим самим легалізувавши деревину отриману злочинним шляхом.

На даний час слідчі завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт за рядом статей Кримінального кодексу, а саме ст. 364 (зловживання службовим становищем), ст. 246 (незаконний поруб дерев), ст. 209 (легалізація майна одержаного злочинним шляхом) відповідно до розподілу ролей між співучасниками.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg