Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow В Охтирці провели змагання юних тенісистів
В Охтирці провели змагання юних тенісистів
Автор Админ   
01.06.2024 г.



В Охтирці для юних тенісистів провели першість Охтирської ДЮСШ з тенісу настільного серед юнаків та дівчат

Понад 30 спортсменів виборювали титул чемпіонів у двох вікових категоріях серед юнаків – 2012-2014 р.н., 2015 і молодші,  та серед дівчат 2014 р.н. і молодше. 

Після проведених зустрічей суддівська колегія підвела підсумки. Переможці і призери змагань отримали грамоти та медалі. Спортсмени, які посіли ІV місця у своїх вікових категоріях, нагороджені грамотами за волю до перемоги.

Серед юнаків 2012-2014 р.н призові місця посіли:

Субота Іван - І місце; Тарасов Олександр - ІІ місце; Ярошенко Єгор - ІІІ місце; Шаповал Олександр - ІV місце.

Серед юнаків 2015 і молодше:

Іванов Єгор - І місце; Купін Дмитро - ІІ місце;Скорик Максим - ІІІ місце;Субота Назар - ІV місце.

Серед дівчат 2014 р.н. і молодше:

Голод Марія - І місце;Крамська Софія - ІІ місце;Тарасова Олена -ІІІ місце; Прокуда Вероніка - ІV місце.

Вітаємо юних спортсменів з участю в змаганнях, бажаємо успіхів в майбутньому та не зупинятися на досягнутому!

Підготувала спортсменів Харченко В.В.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg