|

В Охтирці для юних тенісистів провели першість Охтирської ДЮСШ з тенісу настільного серед юнаків та дівчат
Понад 30 спортсменів виборювали титул чемпіонів у двох вікових категоріях серед юнаків – 2012-2014 р.н., 2015 і молодші, та серед дівчат 2014 р.н. і молодше.
Після проведених зустрічей суддівська колегія підвела підсумки. Переможці і призери змагань отримали грамоти та медалі. Спортсмени, які посіли ІV місця у своїх вікових категоріях, нагороджені грамотами за волю до перемоги.
Серед юнаків 2012-2014 р.н призові місця посіли:
Субота Іван - І місце; Тарасов Олександр - ІІ місце; Ярошенко Єгор - ІІІ місце; Шаповал Олександр - ІV місце.
Серед юнаків 2015 і молодше:
Іванов Єгор - І місце; Купін Дмитро - ІІ місце;Скорик Максим - ІІІ місце;Субота Назар - ІV місце.
Серед дівчат 2014 р.н. і молодше:
Голод Марія - І місце;Крамська Софія - ІІ місце;Тарасова Олена -ІІІ місце; Прокуда Вероніка - ІV місце.
Вітаємо юних спортсменів з участю в змаганнях, бажаємо успіхів в майбутньому та не зупинятися на досягнутому!
Підготувала спортсменів Харченко В.В.
|