Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow Охтирчанам пропонують проголосувати за проєкт реконструкції "Кнєжі"
Охтирчанам пропонують проголосувати за проєкт реконструкції "Кнєжі" Печать
Автор Админ   
30.05.2024 г.У рамках Хакатону від IRS «100 ідей для міст» Охтирській громаді пропонують проєкт реконструкції центру культури і дозвілля "Кнєжа"

Проєкт реконструкції будівлі спрямований на створення сучасного універсального простору, що стане центром культурного життя для мешканців міста Охтирки та відповідатиме найвищим показникам комфорту та сталості. 

Переформатування внутрішнього простору передбачає перетворення великої кінозали в концертну універсальну залу на 375 місць та малої кінозали у дворівневий відкритий простір сучасної бібліотеки з різноманітними функціональними зонами. Створення трансформованих внутрішніх просторів дозволить проводити заняття для гуртків малих груп, конференції та тренінги великих груп, а також розмістити соціальне кафе. 

Проєкт візуального образу будівлі ґрунтується на символі сонця, яке зображено на гербі міста-героя Охтирки. Фасад будівлі прикрашений металевими перфорованими панелями, які нагадують сонячні промені. Планується комплексна термомодернізація будівлі, встановлення ІТП, системи вентиляції та сонячної енергосистеми потужністю 70 кВт. Площа перед будівлею найбільша в місті і обладнана ігровими дитячими майданчиками та спуском до річки, який плавно переходить до міського парку. 

В проєкті реконструкції передбачено розділення великого відкритого простору на три частини, що надасть можливість проведення масових заходів, використовуючи сходи як сцену, та організацію урочистостей у пам'ятному місці поблизу пам'ятника «Охтирка Місто-герой». 

Проголосувати за проєкт можна тут:  https://www.facebook.com/irsua.org/posts/pfbid03p65WyRCsmk2aRYvGknFsqiYTQrZoTjojZf5bswcqbUNv8VhmdWw7HXWZ7vXTBvFl

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg