Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow Тростянчанка вдарила чоловіка посудиною через поділ майна
Тростянчанка вдарила чоловіка посудиною через поділ майна Печать
Автор Админ   
15.05.2024 г.Тростянецький райсуд на Охтирщині оштрафував жінку, яка поцілила скляною посудиною в потилицю колишньому чоловіку 

Суд визнав доведеним, у кухні між потерпілим та його колишньою дружиною на ґрунті неприязних відносин, пов`язаних з розлученням, виникла словесна сварка.

Під час сварки через поділ майна обвинувачена не стрималась, розмахнулась скляною посудиною та завдала одного удару в область потиличної ділянки голови потерпілого.

Внаслідок своїх умисних, протиправних дій обвинувачена заподіяла потерпілому тілесне ушкодження - в потиличній ділянці праворуч рану.

Дане тілесне ушкодження по тривалості розладу здоров`я кваліфікується як легке тілесне ушкодження.

Обвинувачена в суді зазначила, що у вчиненому розкаялась, шкодує про вчинене, оскільки це завдало шкоди також і дитині. Намагатиметься в подальшому уникати зустрічей з потерпілим. Просила призначити покарання у виді штрафу, який вона взмозі сплатити.

Суд визнав жінку винуватою  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, та призначив їй покарання у виді штрафу в розмірі 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1360 грн.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg