Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow Судитимуть шахраїв, що продавали неіснуючі авто
Судитимуть шахраїв, що продавали неіснуючі авто Печать
Автор Админ   
03.04.2024 г.

ImageПеред судом постане група шахраїв, яка під приводом продажу автомобілів в Інтернеті ошукувала громадян Перед судом постане група шахраїв, яка під приводом продажу автомобілів в Інтернеті ошукувала громадян

Слідчі відділення поліції № 4 (м. Суми) Сумського районного управління поліції у взаємодії з відділом протидії кіберзлочинам в Сумській області ДКП Національної поліції України та співробітниками ДУ «Сумський слідчий ізолятор» припинили злочинну діяльність 4 ув’язнених та 5 їхніх спільників, які ошукували людей по всій Україні та під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт.

За даними слідства, перебуваючи в Державній установі «Сумський слідчий ізолятор», один із ув’язнених, залучивши до протиправної діяльності трьох своїх співкамерників, у мережі Інтернет розміщували оголошення про продаж неіснуючих транспортних засобів за заниженою вартістю. Зацікавленим людям пропонували перерахувати на картку аванс чи повністю оплатити автівку.

Крім того, організатор групи залучив до вчинення злочинів ще п’ять осіб, які перебували на свободі. Зазначені спільники забезпечували учасників злочинної групи банківськими картками, на які ошукані люди перераховували кошти, а також виконували інші функції, які ув’язнені не могли робити самостійно.

На даний час встановлено 22 потерпілих, з яких 8 військовослужбовці, які втратили майже 300 000 гривень, купляючи неіснуючі авто.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg