Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow За добу шахраї видурили у мешканців Сумщини пів мільйона гривень
За добу шахраї видурили у мешканців Сумщини пів мільйона гривень Печать
Автор Админ   
21.02.2024 г.12 громадян звернулись до поліції Сумщини з повідомленнями про шахрайства лише за минулу добу

Загальна сума збитків склала більше 550 000 тисяч гривень.

П’ятеро мешканців Сумської області втратили заощадження під час замовлення послуг і товарів у мережі Інтернет. Деякі з них надіслали часткову передплату, а хтось заплатив і повну суму, але так і не отримав бажане. 

Цього ж дня четверо громадян намагались оформити так звану «грошову допомогу», натомість залишились ще і без своїх грошей. Вони натрапляли на оголошення про виплати у соціальних мережах та месенджерах, переходили за посиланнями, де вводили свої конфіденційні дані, і втрачали кошти.

Двом жителям області зателефонували псевдобанкіри. Жертви, нічого не підозрюючи, виконали вказівки шахраїв і виявили зникнення коштів на рахунках. 

Дорогоцінний подарунок від іноземця, з яким познайомилась у соціальній мережі, хотіла отримати сумчанка, але потрібно було сплатити «митний збір». Жінка у гонитві за бажаним не помітила як втратили усі свої заощадження. Звісно ж, після цього прихильник зник.

Поліцейські звертаються до всіх громадян: будьте завжди максимально обачні у всіх справах, що стосуються ваших фінансів. Не приймайте швидкоплинних рішень, ретельно обдумуйте свої дії, порадьтесь з близькими, якщо маєте будь-які сумніви, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg