Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow Направлено до суду обвинувачення щодо розкрадання під час відновлення Охтирки
Направлено до суду обвинувачення щодо розкрадання під час відновлення Охтирки Печать
Автор Редактор   
23.01.2024 г.Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника голови Сумської ОВА, колишнього виконуючого обов’язки директора одного з Департаментів ОВА та директора ТОВ за фактом розтрати та привласнення бюджетних коштів шляхом службового підроблення та використання підроблених документів під час відновлення двох багатоквартирних житлових будинків у м. Охтирка.

Ексзаступник голови ОВА відповідатиме ще й за організацію зазначених оборудок, а директор ТОВ за легалізацію доходів, повідомила прес-служба обласної прокуратури.

За даними слідства, заступник голови ОВА у квітні 2022 року розробив схему розкрадання коштів, виділених Сумщині урядом на відновлення інфраструктури, пошкодженої внаслідок бойових дій.

Зокрема, у змові із заступником директора Департаменту ОВА без відкритих тендерних торгів вони уклали договір на проведення будівельних робіт із підконтрольним Товариством з обмеженою відповідальністю. Після виконання ремонтних робіт у двох багатоквартирних житлових будинках м. Охтирка, що були пошкоджені внаслідок обстрілів окупантів, директор ТОВ вніс у кошторисну документацію ціни за виконані роботи та будматеріали, які в 2-3 рази перевищують ринкові. У такий спосіб посадовці разом із підрядником заволоділи 3 млн 749 тис. бюджетних коштів.

У подальшому директор ТОВ використав у своїй господарській діяльності зазначені кошти, одержані злочинним шляхом.

Досудове розслідування завершено слідчими Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg