Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Заспокоїли
Заспокоїли Печать
Автор ГородА   
22.11.2019 г.
 ImageНа Заводській поміряли випромінювання

В інформаційному просторі Охтирки періодично з'являються повідомлення про нібито підвищений фон від станцій мобільного зв'язку. Мешканці прилеглих вулиць, зокрема вулиці Заводської звернулися із заявою про те аби влада це питання компетентно вивчила. На сайті міськради  офіційне повідомлення, яким охтирчан заспокоюють: «фонить» у межах норми. 

За зверненням громадян інспекція із благоустрою міської ради організувала комісійне обстеження та здійснення вимірів електромагнітного випромінювання, що створюється базовою станцією мобільного стільникового зв'язку по вул. Заводській. Про це повідомила міська рада.
До роботи комісії були залучені відповідальні представники експлуатуючої організації ТЦ Суми Технічного департаменту Північ ПрАТ «Водафон Україна» та спеціалісти Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр» МОЗ України, який має акредитацію на проведення досліджень за даним напрямком. Виміри рівня електромагнітного випромінювання здійснювались у присутності мешканців, у найближчих точках житлової забудови.

За результатами досліджень показники знаходяться в межах допустимої норми.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама