Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Ціна тепла для охтирчан суттєво підвищилась. Підключення ще чекаємо
Ціна тепла для охтирчан суттєво підвищилась. Підключення ще чекаємо Печать
Автор Админ   
20.10.2021 г.20 жовтня виконком Охтирської міськради затвердив нові тарифи на тепло і вивезення сміття.

На опалювальний сезон 2021-2022 року ціна 1 Гкал для населення підвищиться на 19 % і складатиме 2594, 02 грн. Старий тариф- 2179,60 грн. 

Тариф не можна назвати обґрунтованим, тому що проект тарифу був поданий ще в вересні 2021, коли всі вірили у обіцянку Уряду про незмінність ціни на газ. Сам міський голова П.Кузьменко зауважив, що ціна газу в тарифі 6,20 грн, тоді як на сьогодні вже відомо нові ціни. Це 7,40 грн для населення і 17,80 грн для бюджетників. 

Відшкодування різниці між собівартістю та встановленим тарифом необхідно буде з міського бюджету.

Вчергове не була прийнята інвестиційна програма для ТЕЦ. Мова йде про приблизно 2 млн. грн. на рік, які ТЕЦ мала б використовувати на модернізацію обладнання, тепломереж. Мабуть, немає серед охтирчан таких, хто не бачив хоча б на фото «голих» труб та інших «шедеврів» від нашого теплопостачальника.

Невикористані кошти амортизаційних відрахувань, які мали б піти на інвестпрограму, Фонд держмайна може примусово повернути до бюджету, бо ситуація з переходом  ТЕЦ у комунальну власність ще не вирішена. Фонд держмайна продовжує нараховувати мільйони за оренду, і «бонус» у вигляді повернення невикористаних на інвестпрограму мільйонів буде неприємним.

Щодо початку опалювального сезону міський голова повідомив, що підписав розпорядження про 21 жовтня. Але реально це може відбутися через кілька днів: 20 жовтня ТЕЦ має підписати договір про постачання газу, потім зареєструвати його на майданчику Нафтогазу. Все це не відбувається миттєво. Але все ж трохи світла в кінці тунелю.

На засіданні були присутні кілька депутатів міської ради. Вони були єдиними, хто задавав питання по тарифам. НІХТО з членів виконкому не задав жодного питання!  Тільки одноголосно підтримали підвищення тарифів.

Представників Громадської ради, які мали брати участь в перевірці тарифу на сміття, не було. Вочевидь, громадських діячів зростання тарифу на 10 грн не турбує, або вони вважають цілком зваженою нову ціну. Мовчать – значить згодні.

Виконком одноголосно затвердив тариф на сміття 32, 78 грн в місяць з однієї людини. Нагадаю - було 22,40 грн. Що зміниться в наданні послуги за новою ціною не розказали. 

Відео засідання. Про початок опалювального сезону з 38:27 

 

 
oncl_081121.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg