Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow На Охтирщині знову зафіксовано акт вандалізму
На Охтирщині знову зафіксовано акт вандалізму
Автор Охтирська РДА   
11.08.2015 г.
ImageНа Кургані бойової слави в Охтирському районі вандали познущалися з пам’ятника «Мати-християнка»

 10 серпня 2015 року під час обслідування Кургану  бойової слави Великої Вітчизняної війни виявлено пошкодження скульптури «Матері – християнки».

З пам’ятника  «Матері – християнки» , яка виготовлена з каменю та облита латунним покриттям, було зірвано кольоровий метал висотою близько півтора метра від нещодавно реконструйованої частини. Сама скульптура висотою близько п’яти метрів.

У всьому світі до пам’ятників історії ставляться з повагою. Адже, як відомо, без минулого немає майбутнього. Прикро, що у нашій країні, все частіше трапляються випадки, люди руйнують пам’ятки усього людства.

Зазвичай варварські дії продиктовані бажанням легко підзаробити. Охтирська районна державна адміністрація звертаються до всіх небайдужих громадян.

Якщо комусь відома хоч якась інформація, просимо повідомити до міліції за телефоном 2-33-44 або «102» та Охтирської районної державної адміністрації.

Анонімність гарантовано.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg