|

За минулу добу на Сумщині внаслідок російських атак загинули двоє мирних жителів, ще 14 людей отримали поранення. Серед постраждалих - п'ятеро дітей
Про безпекову ситуацію станом на ранок 5 червня повідомили в Сумській ОВА.
У Ямпільській громаді через влучання БпЛА загинули 57-річна жінка та 44-річний чоловік. Також постраждали двоє дітей - 1-річний хлопчик та 11-річна дівчинка, а також жінки віком 37, 39, 57, 75 і 78 років.
У Конотопській громаді внаслідок влучання російського безпілотника в будинок постраждали троє дітей - хлопці віком 2, 9 і 15 років, 37-річна жінка та 47-річний чоловік.
У Білопільській громаді через скидання вибухівки з дрона на автомобіль поранені двоє чоловіків віком 37 та 54 роки.
З ранку 4 червня до ранку 5 червня російські війська здійснили понад 40 обстрілів по 23 населених пунктах у 19 громадах області. Найбільше ударів зафіксували у Сумському та Шосткинському районах.
Під ворожим вогнем були населені пункти Бездрицької, Миколаївської сільської, Хотінської, Миропільської, Юнаківської, Краснопільської, Білопільської, Глухівської, Есманьської, Шалигинської, Середино-Будської, Хутір-Михайлівської, Ямпільської, Свеської, Путивльської, Новослобідської, Конотопської, Чернеччинської та Великописарівської громад.
Російські війська застосовували артилерію, FPV-дрони, БпЛА та керовані авіаційні бомби.
Внаслідок атак пошкоджені та зруйновані житлові будинки, автомобілі, трактор, вантажівка, приміщення магазину, навчальний заклад, господарчі споруди та об'єкти цивільної інфраструктури.
У Краснопільській, Середино-Будській, Есманьській та Шалигинській громадах зафіксовані руйнування житлових будинків. У Чернеччинській громаді пошкоджено приватний житловий будинок.
У Глухівській громаді пошкоджені приватні будинки та нежитлові будівлі, також загинула і була поранена худоба. У Конотопській громаді пошкоджені приватні житлові будинки.
За добу з прикордонних громад евакуювали 5 людей. До евакуації були залучені місцеві органи влади, підрозділи ДСНС, Національної поліції та громадські організації.
Повітряна тривога в Сумській області протягом доби тривала 20 годин 26 хвилин.
|