|
В Охтирському реабілітаційному центрі провели Великодній тематичний тиждень |
|
Автор Админ
|
|
13.04.2026 г. |
|

Напередодні Великодня в Охтирському міському центрі реабілітації для дітей з інвалідністю відбувся тематичний тиждень, присвячений українським традиціям і творчості
Для вихованців провели виховну годину "Великдень: традиції українського народу", під час якої діти дізналися про історію свята, його символіку та звичаї. Зокрема, йшлося про значення писанки, великоднього кошика та родинні традиції святкування.
Також у центрі організували майстер-клас "Писанкові візерунки", де діти розмальовували великодні яйця, проявляючи фантазію та творчі здібності.
Завершенням тижня стала виставка "Великодні дива", до якої долучилися вихованці разом із батьками. Вони представили власні композиції, поробки та малюнки, створивши святкову атмосферу та об’єднавши дітей і дорослих у спільній творчості.
|