|

В Охтирці втретє проводитимуть тендер на створення місцевого плану управління відходами через виявлені Держаудитслужбою порушення
Держаудитслужба перевірила тендер Управління капітального будівництва та ЖКГ Охтирської міської ради, оголошений у вересні 2025 року
Моніторинг завершено 16 жовтня 2025 року.
Під час перевірки виявили, що учасник торгів ТОВ "ЕКО ЛОГІН" не надав належних документів, які підтверджують наявність обладнання та матеріально-технічної бази. Після вимоги усунути недоліки компанія подала договори оренди автомобілів, але вони не були нотаріально посвідчені, як цього вимагає Цивільний кодекс. Через це такі договори вважаються нікчемними (недійсними).
Замовник мав відхилити пропозицію учасника, але цього не зробив і визнав ТОВ "ЕКО ЛОГІН" переможцем, що стало порушенням пункту 44 Особливостей проведення закупівель під час воєнного стану.
Інших порушень — щодо планування, публікації чи відповідності тендерної документації — не встановлено.
Держаудитслужба зобов’язала управління протягом п’яти робочих днів усунути порушення, тобто відхилити пропозицію ТОВ "ЕКО ЛОГІН" та повідомити про це через систему Prozorro.
Нагадаємо. ТОВ "Компанія «Центр ЛТД" стала переможцем першого тендеру в червні 2025 року. Вартість робіт склала 679 тисяч гривень з ПДВ — майже вдвічі менше від очікуваної суми в 1,3 млн грн. Але через деякий час підприємство відмовилось від виконання робіт і було оголошено нову закупівлю.
|