|

У ніч на 16 жовтня російські війська продовжили обстріли території Сумської області. Є поранені серед мирних мешканців
У Путивльській громаді під час атаки дрону постраждали троє людей — жінка 63 років і двоє чоловіків віком 32 та 49 років. У Середино-Будській громаді від мінометного вогню поранено 35-річного чоловіка. У Шосткинській — поранення отримала 47-річна жінка.
Протягом доби (зранку 15 до ранку 16 жовтня) зафіксовано 103 обстріли по 39 населених пунктах у 15 громадах області, найбільше — в Сумському та Шосткинському районах.
Під ударами були громади: Сумська, Юнаківська, Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська, Зноб-Новгородська, Шосткинська, Дружбівська, Середино-Будська, Великописарівська, Путивльська, Новослобідська.
Окупанти застосовували керовані авіабомби, РСЗВ, FPV-дрони та скидання ВОГ із БпЛА.
?? близько 20 ударів КАБ
?? близько 20 скидань ВОГ
?? понад 40 обстрілів РСЗВ
Пошкоджено цивільну інфраструктуру:
у Путивлі — легковий автомобіль;
у Краснопіллі — будинок і кілька авто;
у Сумах — приватні будівлі та об’єкти інфраструктури;
у Шостці — нежитлові приміщення;
у Білопіллі — багатоповерхівка, магазин, автомобілі;
у Шалигиному — житлові будинки;
у Зноб-Новгородському — господарська споруда.
За добу з прикордонних громад евакуйовано 7 осіб. Повітряна тривога тривала майже 19 годин.
|