Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow На Сумщині посадовицю підозрюють у службовій недбалості, що призвела до збитків у 2,4 млн грн
На Сумщині посадовицю підозрюють у службовій недбалості, що призвела до збитків у 2,4 млн грн
Автор Админ   
13.08.2025 г.



Начальницю одного з відділів державної установи "Інфраструктура Сумщини" підозрюють у службовій недбалості, через яку державі було завдано збитків на суму 2,4 млн грн.

Про це повідомили слідчі Слідчого управління ГУНП у Сумській області. 

За даними слідства, між державною установою та товариством з обмеженою відповідальністю було укладено договір щодо ремонту мостового переходу на одному з автошляхів області. Водночас посадовиця не перевірила акт приймання виконаних робіт на відповідність проєктно-кошторисній документації та нормам кошторисного ціноутворення. 

Унаслідок цього виконавець робіт придбав обладнання за значно завищеними цінами, що спричинило збитки державному бюджету на понад 2,36 млн грн. 

Досудове розслідування триває.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg