|

На Охтирщині посадовицю підозрюють у завданні збитків бюджету на понад 2 млн грн
Під процесуальним керівництвом Охтирської окружної прокуратури повідомлено про підозру начальниці одного з відділів Тростянецької міської ради за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до збитків державі у понад 2,1 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).
Слідство встановило, що у листопаді–грудні 2022 року підозрювана уклала договори з комунальним підприємством на постачання паливної деревини для забезпечення населення територій, прилеглих до зони бойових дій, у рамках державних розпоряджень.
Втім, всупереч умовам договору, посадовиця без належної перевірки прийняла та оплатила деревину, яка фактично виявилася відходами від спилювання аварійних дерев і не відповідала технічним та якісним вимогам.
За висновком експертизи, через службову недбалість бюджету Тростянецької громади завдано збитків на суму 2 млн 139 тис. грн.
Досудове розслідування проводить Охтирський районний відділ поліції ГУНП у Сумській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Сумській області.
|