Реклама
Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут arrow Лікарня в Охтирці отримала обладнання від благодійників
Лікарня в Охтирці отримала обладнання від благодійників
Автор Админ   
12.08.2025 г.



В Охтирській ЦРЛ з’явилася нова щілинна лампа для діагностики очних хвороб 

Охтирська центральна районна лікарня отримала сучасну щілинну лампу — високоточний офтальмологічний прилад для детального огляду очей пацієнтів. Обладнання придбано за фінансової підтримки благодійного фонду ZDOROVI agency. 

Щілинна лампа дозволяє лікарям своєчасно виявляти широкий спектр захворювань — від запалень та ушкоджень рогівки до глаукоми й катаракти. Прилад забезпечує точну діагностику навіть на ранніх стадіях, що дає змогу підібрати ефективне лікування та зберегти зір пацієнтів. 

У лікарні наголошують, що завдяки допомозі фонду вони можуть залишатися на передовій сучасної медицини та підвищувати якість надання офтальмологічної допомоги жителям громади.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg