Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 22 липня
Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 22 липня
Автор Админ   
22.07.2025 г.



Внаслідок російських обстрілів за добу є постраждалі серед мирного населення

У Путивльській громаді через удар БпЛА поранено 11 цивільних осіб, серед яких одна дитина 2020 року народження.

У Сумській громаді внаслідок удару керованою авіабомбою поранено кількох людей, зокрема дитину. Троє перебувають у лікарні, ще одному допомогу надали на місці. Також 12 осіб звернулися до медиків із незначними травмами.

Зранку 21 липня до ранку 22 липня 2025 року російські війська здійснили майже 70 обстрілів по 32 населених пунктах у 14 територіальних громадах області. Найбільше атак зафіксовано в Сумському та Шосткинському районах.

Окупанти активно застосовували:

15 скидань ВОГ з БпЛА;

майже 20 ударів керованими авіабомбами (КАБ);

20 обстрілів з реактивних систем залпового вогню (РСЗВ);

удари FPV-дронами та іншими БпЛА.

Пошкодження цивільної інфраструктури:

у Великописарівській громаді пошкоджено два приватних будинки;

у Путивльській — об’єкти цивільної інфраструктури;

у Сумській — два приватні будинки, п’ять багатоквартирних будинків, торговий центр, 18 автомобілів і ще один об’єкт інфраструктури.

Місцеві органи влади разом з ДСНС, поліцією та громадськими організаціями евакуювали з прикордонних громад 5 осіб.

За добу повітряна тривога тривала 7 годин 27 хвилин.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg