Реклама
Головна
Оперативна безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 27 червня
Автор Админ   
27.06.2025 г.



Протягом доби, з ранку 26 до ранку 27 червня 2025 року, російські війська здійснили 30 обстрілів по 16 населених пунктах у межах 9 територіальних громад Сумської області

Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському та Шосткинському районах.

Окупанти активно застосовували скидання ВОГ з безпілотників — понад 10 випадків. Також зафіксовані удари FPV-дронами та іншими типами БпЛА.

За попередніми даними, внаслідок ворожих обстрілів загиблих і поранених серед цивільного населення немає.

Однак у Липоводолинській громаді поранення отримав 14-річний хлопець. Він постраждав внаслідок вибуху патрону, який був нагрітий газовим пальником. Постраждалого госпіталізовано до лікарні.

Протягом доби місцеві органи влади спільно з ДСНС, поліцією та громадськими організаціями евакуювали 54 жителів прикордонних громад.

Повітряна тривога в області тривала загалом 11 годин 13 хвилин.