Реклама
Головна arrow Розділи arrow Життя та люди arrow Енергетики з Охтирщини стали почесними громадянами громади
Енергетики з Охтирщини стали почесними громадянами громади
Автор Админ   
24.05.2025 г.



Світло під обстрілами: трьом енергетикам з Охтирщини присвоєно звання почесних громадян Великописарівської громади

Великописарівська селищна рада присвоїла звання «Почесний громадянин громади» трьом працівникам філії «Охтирський РЕМ» АТ «Сумиобленерго», які своєю працею забезпечують світло в оселях жителів прикордоння, попри щоденну небезпеку та постійні ворожі обстріли.

Звання отримали:

Андрій Оскірко, диспетчер оперативно-диспетчерської групи;

Олександр Зінченко, електромонтер оперативно-виїзної бригади;

Анатолій Середа, водій оперативно-виїзної бригади (посмертно).

Андрій Оскірко нещодавно змушений був залишити рідну Велику Писарівку через загрозу життю, однак продовжує працювати: «Мотивація моя в тому, що якщо буде світло — тут будуть жити люди». Він переконаний: росіяни цілеспрямовано обстрілюють цивільну інфраструктуру.

Олександр Зінченко залишається у рідному селі, де працює з 2011 року. Каже, що не уявляє іншої роботи: «Енергетика — це моя сродна праця. Ми тут не самі — є колектив, є місцеві, які підтримують».

На жаль, третій з відзначених — Анатолій Середа — загинув 4 травня внаслідок ракетного удару російської армії. Його колеги вшановують пам'ять про нього і продовжують справу, яку він вважав важливою для громади та країни.

Це визнання — не лише про особисті заслуги, а й про ціну, яку платить Сумщина за кожну лампочку в оселі. Енергетики — одні з тих, хто щодня бореться за життя і світло в найтемніші часи.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg