Реклама
Головна arrow Розділи arrow Життя та люди arrow На Охтирщині зруйновано Ямненський міст, що з’єднував кілька населених пунктів із Харківським напрям
На Охтирщині зруйновано Ямненський міст, що з’єднував кілька населених пунктів із Харківським напрям
Автор Админ   
20.05.2025 г.



У Великописарівській громаді внаслідок потужного вибуху повністю зруйновано міст, що сполучав село Ямне з Вільним, Великою Писарівкою та трасою Краснопілля – Харків

Факт руйнування підтвердили у Великописарівській СВА, а також у щоденному зведенні Сумської ОВА зазначено: протягом доби в громаді знищено два об’єкти цивільної інфраструктури. 

Ямненський міст був ключовою транспортною артерією регіону. Через його втрату мешканцям доведеться користуватися довшими і менш безпечними маршрутами. Орієнтовні строки відновлення наразі назвати неможливо. Головна причина трагедії — триваюча збройна агресія Росії, яка несе нові руйнування і страждання для мирного населення.

Фото телеграм газети Ворскла. 

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg