Реклама
Головна arrow Розділи arrow Життя та люди arrow В Охтирці УТОГ активно допомагає людям з інвалідністю
В Охтирці УТОГ активно допомагає людям з інвалідністю
Автор Админ   
01.05.2025 г.



У березні 2025 року Охтирська первинна організація Українського товариства глухих (УТОГ) провела активну роботу, спрямовану на забезпечення доступу осіб з інвалідністю до різноманітних послуг та важливої інформації

Протягом місяця до організації надійшло 80 звернень від людей з особливими потребами. 

Для задоволення цих звернень працівники та волонтери УТОГ надали широкий спектр послуг. Зокрема, було здійснено 18 перекладів жестовою мовою в державних установах, 10 – у банківських закладах та ще 10 – у медичних установах. Крім того, надано 22 послуги з перекладу телефонних розмов та вирішення особистих питань. П'ятьом особам надано послуги соціальної адаптації, а інтереси членів організації представлялися 13 разів. 

Окрім цього, двоє осіб отримали необхідні батарейки до слухових апаратів, а троє членів УТОГ допомогли з оформленням ID-карток. Також було здійснено подвірний обхід у місті з метою виявлення потреб та надання підтримки. Важливим напрямком роботи стало проведення інформаційних днів, спрямованих на підвищення обізнаності та інформування членів організації УТОГ з актуальних питань.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg