|

Нардеп Задорожній, обвинувачений у хабарництві, отримав найбільше підвищення зарплати серед нардепів від Сумщини
Народний депутат Микола Задорожній, обраний від 162-го округу, опинився в центрі скандалу. Не маючи жодного зв'язку з Сумщиною, де він не володіє ані нерухомістю, ані землею, він фігурує у кримінальній справі. 15 липня 2024 року Задорожнього затримали за підозрою в отриманні хабара в особливо великому розмірі. За даними слідства, він вимагав 3,4 мільйони гривень від голови сільради на Сумщині за неперешкоджання проведенню тендеру на ремонт водогону в Охтирському районі.
18 липня Вищий антикорупційний суд обрав Задорожньому запобіжний захід у вигляді застави в 3 мільйони гривень. Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про завершення слідства у справі народного депутата. Незабаром розпочнеться судовий процес. Попри кримінальне провадження, депутат продовжує виконувати свої обов'язки у Верховній Раді.
Згідно з офіційними даними, за 2024 рік Задорожній отримав 723 тисячі гривень зарплати, у 2023 -610 тисяч . Це найбільше зростання зарплати серед депутатів, обраних від Сумської області, і становить 18% порівняно з попереднім роком.
|