|
Охтирські юні техніки відзначили Всеукраїнський STEM-день у світі авіації |
|
Автор Админ
|
|
24.04.2025 г. |
|

В Охтирці у гуртку «3Д майстерня юного техніка» відбувся захопливий Всеукраїнський STEM-день, присвячений авіації, в рамках фестивалю «STEM-весна – 2025»
Захід пройшов у форматі інтерактивної гри-подорожі, під час якої юні ентузіасти отримали "посадкові талони" та об'єдналися у дві команди – «МІГ-29» та «Мрія».
Протягом подорожі команди розгадували інтерактивні пазли за допомогою QR-кодів, переглянули пізнавальну презентацію з історії авіації та розміщували різні літальні апарати на часовій шкалі. Керівник гуртка «Авіамоделювання» Валерій Гарькавенко доповнив знання дітей цікавою міні-лекцією про сучасний розвиток авіації в Україні та світі. Для глибшого розуміння будови космічних кораблів керівник гуртка «Художньо-технічне моделювання» Ігор Веселов продемонстрував макет моделі «Спейс –Шаттл».
Одним із найцікавіших завдань стала робота зі штучним інтелектом для обговорення літальних апаратів майбутнього. Під час дискусії учасники поділилися своїми думками про важливість STEM-освіти для розвитку авіаційної галузі. Отримані теоретичні знання діти закріпили на практиці, створивши власноруч повітряного змія під керівництвом Валерія Гарькавенка, крок за кроком відтворюючи його конструкцію. Завершився STEM-день запуском яскравих паперових літачків, на крилах яких кожен учасник написав свої враження та побажання. Усі юні техніки отримали Подяки за активну участь у заході.
|