Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow За "злив" маршрутів ешелонів ЗСУ російському ГРУ помічник машиніста отримав 15 років тюрми
За "злив" маршрутів ешелонів ЗСУ російському ГРУ помічник машиніста отримав 15 років тюрми
Автор Админ   
23.04.2025 г.



Служба безпеки України довела вину помічника машиніста "Укрзалізниці", який шпигував за рухом військових ешелонів у Харківській та Сумській областях на користь російської воєнної розвідки (ГРУ). Зрадника засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна

 

42-річного мешканця регіону завербував 78-й розвідцентр ГРУ РФ. Агент передавав інформацію про напрямки руху вантажних поїздів ЗСУ через спеціальний чат-бот. Окупанти намагалися відстежити логістику постачання зброї та боєприпасів на передову. Крім того, зрадник під час відряджень намагався виявити розташування укріпрайонів та запасних командних пунктів.

 

Контррозвідка СБУ затримала агента влітку 2024 року на Сумщині під час спроби передачі нової порції розвідданих. Також слідство встановило, що засуджений публічно заперечував збройну агресію РФ у соціальних мережах. На підставі зібраних доказів суд визнав його винним у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, та запереченні збройної агресії РФ проти України. Розслідування проводили співробітники СБУ в Харківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg