|
Поблизу Лебедина поліція охорони виявила та знешкодила гранатомет у лісі |
|
Автор Админ
|
|
10.04.2025 г. |
|

У лісовому масиві неподалік міста Лебедин спільний патруль поліції охорони та поліцейського відділення поліції № 3 (м. Лебедин) виявив небезпечну знахідку
Правоохоронці отримали повідомлення від громадян про підозрілий предмет, схожий на зброю, в лісових насадженнях.
Прибувши на місце події за вказаними координатами, поліцейські провели огляд та ідентифікували знайдений предмет як ручний гранатомет, що перебував у зведеному стані, що становило безпосередню загрозу.

Наряд поліції негайно забезпечив охорону небезпечної знахідки та викликав на місце події фахівців вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Сумській області. Вибухотехніки, які прибули на виклик, провели необхідні заходи безпеки та знищили вибухонебезпечний предмет на місці його виявлення шляхом контрольованого підриву. Завдяки оперативним діям поліції вдалося запобігти можливому нещасному випадку.
|