|

В Охтирському міському центрі культури і дозвілля "Кнєжа" відбувся турнір з шахів пам'яті Валерія Борисовича Ойхмана, незмінного судді всіх міських змагань з шахів та шашок серед дітей, молоді та ветеранів
Організаторами турніру виступили вихованці МАН, які запросили на змагання ветеранів шахів та футболу.
У напруженому змаганні переможці визначилися у трьох групах:
I група:
І місце - Піщіта Олександр
ІІ місце - Донець Ростислав
II група:
І місце - Чередниченко Максим
ІІ місце - Заброда Владислав
ІІІ місце - Голобородько Гордій
III група:
І місце - Лєбєдь Павло Михайлович
ІІ місце - Дульський Іван Іванович
ІІІ місце - Брень Євгеній Дмитрович / Бєлєнєцький Вадим Абрамович
Пам'ять про принципового, компетентного та справедливого арбітра Валерія Ойхмана назавжди залишиться в серцях містян.

|