Реклама
Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут arrow В Охтирці відбувся турнір з шахів пам'яті Валерія Ойхмана
В Охтирці відбувся турнір з шахів пам'яті Валерія Ойхмана
Автор Админ   
10.02.2025 г.



В Охтирському міському центрі культури і дозвілля "Кнєжа" відбувся турнір з шахів пам'яті Валерія Борисовича Ойхмана, незмінного судді всіх міських змагань з шахів та шашок серед дітей, молоді та ветеранів

Організаторами турніру виступили вихованці МАН, які запросили на змагання ветеранів шахів та футболу.

У напруженому змаганні переможці визначилися у трьох групах:

I група:

І місце - Піщіта Олександр

ІІ місце - Донець Ростислав

II група:

І місце - Чередниченко Максим

ІІ місце - Заброда Владислав

ІІІ місце - Голобородько Гордій

III група:

І місце - Лєбєдь Павло Михайлович

ІІ місце - Дульський Іван Іванович

ІІІ місце - Брень Євгеній Дмитрович / Бєлєнєцький Вадим Абрамович

Пам'ять про принципового, компетентного та справедливого арбітра Валерія Ойхмана назавжди залишиться в серцях містян.



 

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg