|
Синоптики Сумщини підбили підсумки січня |
|
Автор Админ
|
|
04.02.2025 г. |
|

У січні на Сумщині спостерігалась нестійка погода з коливаннями температури повітря та частими, але здебільшого невеликими опадами
Це обумовлено активною циклонічною діяльністю та виносом теплого повітря із Середземного моря.
Середня температура повітря у січні склала 1-2° тепла, що на 6-7° вище за норму. Такий високий температурний режим вперше спостерігається на Сумщині з 1947 року. Максимальна температура повітря на початку місяця підвищувалась до 8-9° тепла, а мінімальна знижувалася до 6-8° морозу.
Кількість опадів за місяць становила 13-27 мм, що складає 35-60% місячної норми. Сніговий покрив встановлювався на нетривалий час і мав висоту 1-2 см, а на кінець місяця був відсутній. Промерзання ґрунту на кінець січня по території області не було зафіксовано.
Вітер переважав помірний, протягом 2-3 днів спостерігалось його посилення до 15-17 м/с, повідомили в Сумському обласному гідрометцентрі.
|