Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow В Охтирці актори-аматори створили казку
В Охтирці актори-аматори створили казку
Автор Админ   
27.12.2024 г.



Аматори-актори Охтирського МЦКД "Кнєжа" представили свою першу виставу в рамках проєкту "ЄМістечко"

Театральна студія під керівництвом В.І. Нетреби перенесла глядачів у казковий світ Королівства Фантазії. Герої об'єдналися, щоб захистити свою землю від злої відьми.

Герої вистави, серед яких король, принц, чарівниця, добра чаклунка та гном, вступили у протистояння з відьмою Маріган. Вона намагалася заволодіти чарівною книгою. 

Декорації, світлові ефекти підкреслювали моменти вистави, а звукові фони та музика створили неповторну атмосферу таємничості.

Проєкт "ЄМістечко" фінансується німецьким фондом "Пам'ять, відповідальність, майбутнє". Організатори дякують всім, хто долучився до проєкту.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg