|
В Охтирці актори-аматори створили казку |
|
Автор Админ
|
|
27.12.2024 г. |
|

Аматори-актори Охтирського МЦКД "Кнєжа" представили свою першу виставу в рамках проєкту "ЄМістечко"
Театральна студія під керівництвом В.І. Нетреби перенесла глядачів у казковий світ Королівства Фантазії. Герої об'єдналися, щоб захистити свою землю від злої відьми.
Герої вистави, серед яких король, принц, чарівниця, добра чаклунка та гном, вступили у протистояння з відьмою Маріган. Вона намагалася заволодіти чарівною книгою.
Декорації, світлові ефекти підкреслювали моменти вистави, а звукові фони та музика створили неповторну атмосферу таємничості.
Проєкт "ЄМістечко" фінансується німецьким фондом "Пам'ять, відповідальність, майбутнє". Організатори дякують всім, хто долучився до проєкту.
|