Реклама
Головна arrow Розділи arrow Життя та люди arrow Охтирка вийшла на 3 етап конкурсу "Громада на всі 100"
Охтирка вийшла на 3 етап конкурсу "Громада на всі 100"
Автор Админ   
22.11.2024 г.



Проект «Нескорені» став фіналістом другого етапу конкурсу за рішенням експертного журі

Проєкт набрав 41 бал (максимальна кількість балів, яку могла отримати громада-конкурсантка – 45).

261 громада зі всієї України, з них 12 громад Сумської області, змагалися за перемогу.

Охтирська г

 і ще 39 громад проходять в третій тур конкурсу «Громада на всі 100». 

Нагадаємо. Охтирська громада бере участь у конкурсі «Громада на всі 100» з проєктом «Нескорені», який передбачає вдосконалення матеріально-технічного забезпечення реабілітаційного відділення Охтирської лікарні та створення на базі Охтирської дитячої спортивної школи вторинної ланки реабілітації.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg