Реклама
Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут arrow В Охтирці відбулись міські змагання з футзалу
В Охтирці відбулись міські змагання з футзалу
Автор Админ   
22.11.2024 г.



В Охтирці відбулись міські змагання з футзалу серед дітей 2015-2016 р.н., в яких прийняли участь юні футболісти Охтирської ДЮСШ

Матчі відбувались у напруженій боротьбі, бо кожна з команд прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, чудову, динамічну гру в футбол та отримали безліч позитивних емоцій.

 За підсумками змагань:

І місце – команда ДЮСШ-2015«Боруссія»

ІІ місце – команда ДЮСШ-2016(1) «Ліверпуль»

ІІІ місце – команда ДЮСШ-2016 (2) «Реал»

Також нагороджені спортсмени у номінаціях:

Кращий гравець- Турчин Олександр

Кращий воротар- Комлик Марк

Кращий нападник-Сідельник Кіріл

Кращий захисник-Баличев Олексій

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення спортивних змагань!

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg