|

В Охтирці відбулись міські змагання з футзалу серед дітей 2015-2016 р.н., в яких прийняли участь юні футболісти Охтирської ДЮСШ
Матчі відбувались у напруженій боротьбі, бо кожна з команд прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, чудову, динамічну гру в футбол та отримали безліч позитивних емоцій.
За підсумками змагань:
І місце – команда ДЮСШ-2015«Боруссія»
ІІ місце – команда ДЮСШ-2016(1) «Ліверпуль»
ІІІ місце – команда ДЮСШ-2016 (2) «Реал»
Також нагороджені спортсмени у номінаціях:
Кращий гравець- Турчин Олександр
Кращий воротар- Комлик Марк
Кращий нападник-Сідельник Кіріл
Кращий захисник-Баличев Олексій
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення спортивних змагань!
|