Реклама
Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут arrow На Охтирщині для малечі провели геловінський квест
На Охтирщині для малечі провели геловінський квест
Автор Админ   
30.10.2024 г.



Цікаву та емоційно-насичену програму підготували днями працівники Гай-Мошенського сільського клубу для своїх юних відвідувачів

Спочатку, на занятті в рамках проєкту «Освітні центри для дітей «Змістовно», виготовили кумедних кажанчіків, а потім діток захопила справжня магічна пригода з пошуку таємного гарбузового скарбу.

Під час квесту малеча збирала грайливих павучків, які вкрали кодове слово та розповзлися по всьому клубу, шукали двері в клубі, в які всі виходять, але не заходять, рятували з полону геловінських гарбузиків, які потім, в нагороду, підказали шлях до магічного скарбу.— з Аліною Гавриленко та Новіковою Інною.

А закінчилася пригода веселою фотосесією і традиційним чаюванням.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg