Шлях до омріяного посвідчення водія проходить через вивчення правил дорожнього руху, теоретичний іспит у сервісному центрі МВС, освоєння водійських навичок керування в автошколі та практичний іспит у сервісному центрі МВС
З початку року в сервісних центрах МВС було проведено понад 455 тисяч практичних іспитів. З першого разу склали іспит майже 106 тисяч кандидатів у водії, а це 23 %.
Як підготуватися до практичного іспиту в сервісному центрі МВС
1. Визначитися з сервісним центром МВС, де складати практичний іспит. Адреси та послуги за посиланням.
2. Ознайомитися з маршрутами, які використовуються для перевірки практичних навичок майбутнього водія. Варто обрати регіон і сервісний центр МВС. Радимо напередодні практичного іспиту проїхатися оприлюдненими маршрутами разом зі своїм інструктором на навчальному авто. Це дозволить бути більш впевненим на іспиті.
3. Обрати, на якому транспортному засобі складати практичний іспит – на авто автошколи чи сервісного центру МВС. Перевірити, які саме транспортні засоби є у сервісному центрі МВС, можна за посиланням. Останнім часом ми суттєво оновили автопарк сучасними авто. До того ж у такому випадку не потрібно додатково сплачувати за оренду автівки.
4. Записатися на послугу. Талони на практичний іспит у терміналі, що розташований у приміщенні сервісного центру МВС, генеруються у день звернення та на 3 дні вперед. У функціоналі Е-запису талони на іспит з водіння генеруються на 21 день. Звертаємо увагу – наразі спостерігається підвищений попит на складання іспитів. Більшість кандидатів у водії приходять на екзамен з водіння по кілька разів. Тому радимо постійно оновлювати сторінку Е-запису та переглядати доступні талони. Також можна використати ТалонБот у телеграмі, який сповіщає про наявні талони у сервісному центрі МВС.
5. Прийти до сервісного центру МВС за 15 хвилин до запису. Зауважуємо, що час вказаний у талоні – це час, коли адміністратор бере в обробку документи, а не час складання іспиту.
6. Спробувати опанувати своє хвилювання, бути впевненим у власних силах та уважним на дорозі.
У випадку невдалого іспиту наступна спроба буде доступна через 10 днів. Наразі немає обмежень за кількістю спроб складання практичного іспиту. Водіння можна складати, поки дійсний сертифікат про навчання в автошколі, а це 2 роки. Однак зловживати не потрібно. Якщо іспит не складено і є розуміння, що навичок недостатньо – варто пройти ще кілька практичних уроків напередодні наступної спроби.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.
|