Головна arrow Розділи arrow Бізнес та технології arrow Чому “операційка” Windows 10 залишається єдиним вірним вибором серед українських користувачів
Печать

Чому “операційка” Windows 10 залишається єдиним вірним вибором серед українських користувачівНавіть враховуючи усі актуальні оновлення від Microsoft, найпопулярнішою все одно залишається її операційна система Віндовс 10. Зокрема, це підтверджує статистика від онлайн-агенції Statcounter. Згідно з останніми дослідженнями, 78.64% українців віддає перевагу “десятці”. Але, чому так сталося? Тим часом, щоб уникнути нудьгування, можна спробувати запустити українські ігрові автомати, які допоможуть отримати гарний досвід за невеликі кошти. 

Які переваги має переваги Windows 10Хоча “десятка” й вважається вже застарілою, вона визнана перевіреною системою, з якою добре знайома переважна більшість людей. І, навіть той факт, що оновлення для неї зупиняється вже з жовтня 2025 року, не зупиняє людей від її завантаження. Це відбувається завдяки таким перевагам:

 

  • Швидша дія та ефективність відносно попередників;
  • Автоматичні або ручні оновлення безпеки;
  • Сумісність з багатьма корисними додатками та програмами;
  • Здатність до взаємодії з екранами, що мають високу роздільну здатність;
  • Сучасний та простий зовнішній вигляд разом з налаштуваннями.

 

Тобто, прихильність людей до Windows 10, включно з українцями, виглядає цілком природно. Відповідний софт вийшов досить вдалим та добре оптимізованим під будь-яке залізо. До того ж “десятка” має безліч додаткових можливостей, які навряд чи з’являться в актуальних випусках. 

Чому люди частіше переходять з 11 версії до 10

Перш за все, користувачі вказують на те, що у “десятці” більш зручний інтерфейс. Також, деяким людям складно пристосуватися до частих оновлень, які найчастіше надходять “примусово”. До того ж Windows 11 має більш жорсткі системні вимоги, особливо щодо оперативної пам’яті та безпеки.

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg