Головна arrow Розділи arrow Життя та люди arrow Вії Інфініті: довжина вигинів та процес застосування
Печать
21.06.2024 г.

Вії Інфініті: довжина вигинів та процес застосуванняInfinity Lash - це новий рівень у виробництві якісної продукції для професійного нарощування вій. Ці вії м'які та еластичні, темно-коричневого кольору та бездоганної якості. Вони не ламаються, не деформуються і зберігають свій вигин навіть в екстремальних умовах високої вологості і температури.

Класифікація вій Інфініті

Нарощені вії Інфініті  доступні у поєднанні різних вигинів, товщини та довжини. Підходить для різноманітних технік нарощування та об'ємних вій. Виготовлені з гіпоалергенних монониток. Насичений колір від коренів до кінчиків. Вії Infinity доступні в різних довжинах та міксах, наприклад: 

 • C – це природний вигин, наближений до натуральної вії, підкреслює природний контур очей. Підходить для тих, хто зазвичай піднімає вії тушшю. Візуально відкриває очі.
 • CC - підкручені вії надають очам намальованого вигляду та яскравого, виразного враження. Підходить для тих, хто активно підкручує вії.
 • D - Найсильніший вигин вій для лялькових очей.
 • L та М відрізняють один від одного. Перший має більш прямокутний злам, тому нагадує свою назву-букву, а другий – відрізняється своєю категорією. 

Процедура застосування вій

 1. Спочатку потрібно дезінфікувати руки та обладнання.
 2. Очистіть очі від макіяжу, пилу і шкірного сала за допомогою засобу для вмивання або води.
 3. Ізолюйте нижні вії подушечкою або спеціальною стрічкою.
 4. Розчешіть вії щіточкою і обробіть вії знежирюючим або фізіологічним розчином.
 5. Залежно від довжини вій і бажаного результату підберіть розмір силіконових щипців для завивки вій. Щипці для завивки вій прикладаються до основи вій на верхній повіці. Це важливий етап процедури. Якщо валик не прикріплений до основи вій, завиток може не закрутитися належним чином.
 6. Нанесіть невелику кількість клею для ламінування і акуратно приклейте вії до бігуді. Зверніть особливу увагу на положення вій, адже кожна вія повинна бути паралельна кінчику. 
 7. Нанесіть на вії перший склад. Занадто велика кількість засобу може призвести до надмірного склеювання вій. 
 8. Після десяти хвилин склад видаляється сухою ватною паличкою від коренів до кінчиків вій.
 9. Далі фіксуємо другий склад приблизно до десяти хвилин. Після закінчення часу витирайте, як і раніше.
 10. Наступний етап - фарбування. Змішайте в мисці окислювач і фарбу. Акуратно нанесіть отриманий склад на вії, починаючи з кінчиків і поступово просуваючись до коренів. Залиште на п'ять хвилин. Потім зніміть сухою ватною паличкою.
 11. Після нанесення третього складу на 5 хвилин зніміть вії з валика та очистіть їх від залишків клею та фарби. Ніякого ополіскування не потрібно.

 

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg