Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow В Охтирці реалізують проєкт Життєздатність +
В Охтирці реалізують проєкт Життєздатність + Печать
Автор Админ   
21.06.2024 г.В Охтирці реалізують проект Життєздатність + за підтримки Міжнародної організації з міграції ООН (МОМ) 

Днями в Охтирці відбулася зустріч чиновників Охтирської міської ради, підприємців та представників кількох громадських організацій з делегацією МОМ в Україні.

Говорили про шляхи реалізації проєкту , один з яких - сприяння сталому працевлаштуванню. 

МОМ допоможе посилити стійкість бізнесу внутрішньо переміщених осіб (ВПО), осіб, які повернулися, та мешканців приймаючих громад, надасть підтримку молоді, жінкам та іншим категоріям громадян. 

Перш за все, це передбачає активізацію грантової підтримки бізнесу, а саме - виділення фінансової безповоротної підтримки для мікро-, малих підприємств та стартапів, консультаційні послуги, а також професійне навчання для мешканців громади.

Проектом МОМ передбачено професійне навчання та профорієнтація, що збільшить шанси на працевлаштування. 

У рамках даного проекту планується створення в Охтирці субХАБу для сприяння місцевому соціально-економічному розвитку. Цей субХАБ буде надавати послуги з підтримки соціально-економічної стійкості громади та інтеграцію ВПО, включно з програмами наставництва, тематичними семінарами для підприємців та послугами з підтримки психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. 

Учасники зустрічі обмінялися інформацією щодо першочергових кроків, які допоможуть досягти цілей проекту. 

ДОВІДКОВО: із 2016 року Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ), за фінансової підтримки Німецького банку розвитку KfW, підтримує зусилля МОМ, метою яких є інтеграція ВПО та пом’якшення економічних і соціальних наслідків війни на сході України.

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg