Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow В Охтирці для дітей з інвалідністю стали доступні послуги фахівця з лікувальної фізкультури
В Охтирці для дітей з інвалідністю стали доступні послуги фахівця з лікувальної фізкультури Печать
Автор Админ   
19.06.2024 г.В Охтирському міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю проводить заняття фахівець з лікувальної фізкультури 

Ми зараз проживаємо в такий тяжкий для нашої країни час і все навколо здається неяскравим, але попри все хочеться, мріяти та вірити в чудеса. 

Батьки та вихованці центру реабілітації вже давно бажали, щоб у комунальній установі «Охтирський міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» був спеціаліст з проведення занять з лікувальної фізкультури. І ось, нарешті, в цьому році відповідно до нового Статуту до роботи приступила фахівець з фізичної реабілітації.

Як повідомили в Охтирській міськраді: "Спеціаліст займається відновленням та покращенням функціонального стану організму дітей з різними захворюваннями за допомогою засобів фізичної культури та реабілітаційного інвентарю. 

Здійснює реабілітаційні заходи з метою усунення, припинення або зменшення болю, відновлення функцій організму, досягнення нормального рівня здоров'я, фізичної самостійності та активності, оптимального фізичного стану та самопочуття дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, ортопедичними вадами, побутовими травмами, наслідками неврологічних, серцево-судинних, респіраторних та інших захворювань. 

Також проводить обстеження, визначає функціональний стан та рівень фізичного розвитку, виявляє порушення та зазначає шляхи вирішення цих завдань в індивідуальному плані реабілітації дитини. 

Розробляє та впроваджує комплекс вправ та рекомендацій, спрямованих на поліпшення діяльності опорно-м'язової системи та організму в цілому, координації, збільшення сили м'язів та вдосконалення вправності рухів, відновлення або компенсацію порушених чи відсутніх функцій. Фахівець з фізичної реабілітації навчає способам досягнення самостійності в побуті, самообслуговуванні, пересуванні, а також підтримки фізичного самопочуття та здоров'я.

Тому чекаємо діток на заняттях з фізичної культури та бажаємо міцного здоров'я!"

 

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg