Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow Письменник з Охтирки збирає гроші на друк інтерактивної книжки для дітей
Письменник з Охтирки збирає гроші на друк інтерактивної книжки для дітей Печать
Автор Админ   
11.06.2024 г.Охтирський письменник Григорій Комісаров збирає гроші, щоб видати інтерактивну книжку для дошкільнят

Наразі готовий макет видання. Для початку автор мріє видати 500 примірників книги.

"Дітки не повинні бути позбавлені спілкування, дитячої радості. Я думаю, діткам буде така книжечка цікава. Одна фабрика в Україні погодилася виготовити таку книгу. Складність у тому, що вона має певні вирубки, в обкладинки вмонтований диск", — розповідає Григорій Комісаров.

Григорій Комісаров народився в селі Чернеччина, 30 років працював архітектором в РДА. Чоловік є автором дев'яти збірок. Остання – "Буквознайка від бабусі" — вийшла минулого літа. Частину книг ілюструє його донька, художниця.

Григорій Комісаров каже: натхнення для написання книжок знаходить повсюди. "Весна, осінь, літо, зима, робота на грядках… Практично по вулиці йдеш – каштан впав: впав на землю і розбився, по доріжці покотився. Зняв колючий свій жупан. Ну звичайно – то каштан", — говорить чоловік.

Письменник говорить: його мета – дбати про розвиток дітей в часи війни. І вже мріє про розширення ідеї інтерактивної книги – шляхом додавання інших дисків різної тематики.

Джерело: suspilne.media

 

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg