|

22 травня в Охтирці відбулося позачергове засідання виконкому міськради
На розгляд виконкому виносилося 5 питань, серед яких було і «Про встановлення дочірньому підприємству «Верп» товариства з обмеженою відповідальністю «Водоторгприлад» тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами за результатами коригування».
В проєкті рішення виконкому, розміщеному на сайті міськради йдеться про таке:
Встановити ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад» тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами за результатами коригування в розмірі:
З вивезення твердих побутових відходів – 233,54 грн/м3 з ПДВ (було 215,08 грн/м3);
З вивезення великогабаритних побутових відходів – 699,43 грн/м3 з ПДВ(було 652,97 грн/м3);
З вивезення ремонтних побутових відходів – 575,96 грн/м3 з ПДВ (було 538,58 грн/м3);
З захоронення побутових відходів – 82,46 грн/м3 з ПДВ (було 75,70 грн/м3) .
В порівннні з тарифом, встановленим рішенням виконавчого комітету від 27.09.2023 № 186, тариф скоригували на 8%
На захист приватника, що обслуговує вивезення сміття в місті, міський голова сказав, що зросла ціна на електроенергію (мабуть потрібна, щоб роздруковувати споживачам рахунки - ред.), підвищилась мінімальна заробітна плата та постійно зростають ціни на паливо.

Без зауважень, одноголосно члени виконкому підтримали запропонований проєкт рішення.
|