Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow Охтирська поліція цьогоріч поповнила бюджет області на 800 тисяч гривень
Охтирська поліція цьогоріч поповнила бюджет області на 800 тисяч гривень Печать
Автор Админ   
20.05.2024 г.Начальник Охтирського райвідділу поліції прокоментував зауваження щодо "бездіяльності" у забезпеченні безпеки дорожнього руху

Начальник Охтирського районного відділу поліції Руслан Кладька дав коментарій з приводу зауважень щодо роботи працівників поліції із забезпечення безпеки дорожнього руху на території м. Охтирка:

«З метою забезпечення дотримання учасниками дорожнього руху вимог Правил дорожнього руху, а також з метою протидії вчиненню правопорушень у вказаній сфері та зниження рівня аварійності на вулицях міста цілодобово забезпечується патрулювання нарядами сектору реагування патрульної поліції Охтирського РВП.

Протягом поточного року вказаними працівниками складено 1363 адміністративні матеріали за фактами порушень по лінії роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху. Цей показник в розрізі навантаження на одного патрульного є найбільшим серед підрозділів поліції області.

З числа вищевказаних адміністративних матеріалів 101 було складено відносно водіїв мототранспорту, з яких 21 - за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Всього за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) працівниками сектору реагування патрульної поліції складено 123 адміністративні правопорушення. Рівень виявлення вказаних правопорушень є одним з найвищих в області.

Окрім цього, слід також зазначити, що з початку року за вчинення порушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху з правопорушників вже стягнуто близько 800 000 гривень, а протягом минулого року ця сума становила 7 630 000 гривень. Однак при оплаті правопорушниками штрафів за порушення у вказаній сфері грошові кошти зараховуються до обласного бюджету.

Також я поділяю позицію місцевої влади щодо недопустимості руху на мототранспорті обладнаному глушником з прямотоком, особливо в період дії сигналу «повітряна тривога» чи у вечірній час. З даного приводу мною було проведено зустріч з міським головою на якій обговорено проблематику даного питання та узгоджено подальші спільні дії для її вирішення. Працівниками поліції будуть систематично вживатися заходи щодо протидії такому водінню, на даний час вже встановлено 10 осіб-власників таких т/з, з якими в подальшому буде проводитися відповідна робота, за наявності підстав такий мототранспорт буде вилучатися та поміщатися на штрафмайданчик, проведено профілактичну бесіду серед неповнолітніх, що керують таким транспортом.

Звісно, що проблемні питання, які необхідно вирішувати працівникам поліції щодня у своїй службовій діяльності виникають постійно, але все ж необхідно зазначити, що робота правоохоронців Охтирського РВП є не найгіршою, а за більшістю напрямків службової діяльності однією з кращих на рівні області.

З приводу дискусій щодо розслідування кримінального провадження відносно одного з керівників КНПОМР «Охтирська ЦРЛ» зазначу, що на даний час вказаній особі пред’явлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, але відповідно до ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України «Особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушенні і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде встановлено обвинувальним вироком суду».

Нагадаємо. Охтирську поліцію мер звинуватив у бездіяльності. Після коментаря Р.Кладька міський голова на апаратці 20 травня 2024 року подякував поліції

   

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg